Kurzy plavání pro děti ve věku 3-7 let

Motto:“Voda je náš kamarád“

Kurzy předplavecké výuky jsou určeny pro děti ve věku 3-7 let. Probíhají celoročně a jsou vedeny zábavnou formou. Při výuce respektujeme individuální zvláštnosti každého jedince a rozvíjíme kladný vztah k vodě. Cílem předplavecké výuky je seznámení dětí s vodním prostředím, adaptace na vodu, osvojování si základních plaveckých dovedností s důrazem na nácvik správného provedení plaveckého způsobu.

Výuku vedou zkušení a speciálně vyškolení instruktoři plavání, kteří jsou s dětmi po celou dobu ve vodě.

Nejdůležitější činností předplavecké výuky je HRA A MOTIVACE.

Kurz předplavecké výuky dětí ve věku 3-7 let je v rozsahu 10 lekcí (resp. 5 lekcí) a délce trvání 120 minut, přičemž zahrnuje výuku plavání a pobyt dětí v dětském koutku Vodní svět. Výuka plavání je stanovena na 45 minut s využitím atrakcí aquaparku (+ potřebný čas na převlečení, osprchování a vysušení) a zbývajících čas je určen k využití dětského koutku Vodní svět.

Lekce plavání probíhají ve všední dny mimo prázdnin a svátků.

Nejvyšší počet dětí ve skupině je 5.

Rodič předává své dítě instruktorovi v dětském koutku v přízemí Aquaparku Olomouc, kde si jej i vyzvedává.

K výuce využíváme převážně zábavný bazén atypického tvaru s proměnlivou hloubkou 1m – 1,25m a s průměrnou teplotou 28°C. Dále také masážní bazén se vzduchovou masáží, tepidarium (suchý prostor s teplotou vzduchu 40°C určený k závěrečnému odpočinku) nebo parní lázeň (s teplotou vzduchu 45°C slouží k celkové relaxaci a prohřátí organismu, pomáhá k uvolňování horních cest dýchacích, zmírňuje celkovou únavu, příznivě ovlivňuje celkové prokrvení těla).

Pro výuku plavání používáme různých pomůcek, např. :

  • Pomůcky k nadlehčení - napomáhají odstranit strach z vody a hloubky, usnadňují nácvik základních poloh. Příklad: nadlehčovací pásy, nafukovací rukávky, desky různých tvarů a velikostí apod.
  • Pomůcky k doplnění výuky - napomáhají k rychlejšímu zvládnutí nacvičovaného pohybu. Příklad: předměty na lovení, míče, kruhy apod.
  • Pomůcky ke zpestření výuky - slouží ke zpestření výuky, zvýšení motivace a aktivity dítěte. Příklad: skluzavka, vodolepky, nafukovací zvířata, obruč, puky, míčky apod.

provozní doba AQUAPARKU OLOMOUC

VNITŘNÍ AREÁL

PONDĚLÍ 14:00 - 20:00 hodin
ÚTERÝ - PÁTEK 10:00 - 20:00 hodin
SO, NE, SVÁTKY 9:00 - 20:00 hodin

SAUNA

Pondělí 15:00 - 21:00 hodin (dámská)
Úterý - Neděle 10:00 - 21:00 hodin (společná)
Maximální kapacita wellness zóny je 60 osob.
+420 588 517 770-1 další kontakty »

Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Aquaparku Olomouc
DOPORUČUJEME
PARTNEŘI PROJEKTU
Partner AQUAPARKU OLOMOUC - statutární město Olomouc

statutární město Olomouc
Partner AQUAPARKU OLOMOUC - GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.

GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.