Masáže


Nechte se hýčkat a dopřejte si alespoň chvíli klidu, odpočinku a uvolnění. Naším přáním je, abyste odcházeli zdravější a plni energie.

Masáže je nutné objednat alespoň 2 dny předem.


Příjem objednávek:

denně (10.00 – 20.00 hod.) osobně nebo na tel.: 588 517 770, 771
Masáže je nutné objednat alespoň 2 dny předem.


Příjem objednávek:

denně (10.00 – 20.00 hod.) osobně nebo na tel.: 588 517 770, 771
MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

+ 45 min ZDARMA prohřátí v Aquaparku


Jedná se o velmi příjemnou relaxační a hřejivou masáž,která spolehlivě zbaví tělo chronické únavy a nabije ho energií. Před použitím jsou kameny nahřívány ve speciální vodní lázni na teplotu okolo 40 – 55° Celsia.

více »

Jedná se o velmi příjemnou relaxační a hřejivou masáž,která spolehlivě zbaví tělo chronické únavy a nabije ho energií.

Masáž kombinuje několik faktorů speciální masážní techniky ve spojení s horkými kameny.

Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo, čímž je umožněno pracovat s hlubšími vrstvami tkáně.

Masáž lávovými kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, zlepšuje metabolismus a stimuluje celkový imunitní systém. Hluboce relaxuje a harmonizuje organismus, prohřívá celé tělo, napomáhá detoxikaci organismu a také vyrovnává energii v těle.Při masáži si báječně odpočinete a ještě dlouhou dobu budete cítit teplo.

méně »
Cena za 60 minut - 800 Kč

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI - LOMI - NOVINKA!

+ 45 min ZDARMA prohřátí v Aquaparku


 • Havajská masáž je označována za „perlu“ mezi masážemi. Zaměřuje se na fyzickou, psychickou a duševní pohodu. V Havajské masáži se celé tělo nejen dlaní a prsty, ale hlavně celým předloktím a lokty terapeuta.
 • Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubové spojení a pomáhá detoxikaci organizmu.

více »

je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější masáže a je označována za perlu mezi masážemi. Havajská masáž vychází z velice jemných a plynulých technik, které svou rytmikou, a energickým potenciálem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Při masáži se masírují nohy a záda ze zadu nejen dlaněmi a prsty,ale hlavně celým předloktím a lokty terapeuta.

Pozitivní vliv Havajské masáže:

 • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
 • uvolňuje kloubové bloky
 • pomáhá detoxikovat organismus
 • odstraňuje svalovou bolest,únavu a napětí
 • hluboce relaxuje a harmonizuje

Kontraindikace:

 • zánětlivá a infekční onemocnění
 • křečové žíly
 • kožní onemocnění, popáleniny
méně »
Cena za 60 minut - 700 Kč

KLASICKÉ REGENERAČNÍ A RELAXAČNÍ MASÁŽE

+ 45 min ZDARMA prohřátí v Aquaparku


Užívají se pro uvolnění svalů a jako prevence bolestí pohybového aparátu,napomáhají při regeneraci sil a odstraňují únavu, přispívají k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšují jejich elascitu.

více »

Pozitivní vliv klasické masáže

 • zlepšení prokrvení těla a lymfatického systému
 • bolesti a ztuhlost svalstva při různých nemocech
 • bolesti hlavy, únava, stres
 • regenerace a relaxace těla
 • posílení imunitního systému

Kontraindikace:

 • těsně po jídle
 • horečnatá, krvácivá nebo zánětlivá onemocnění
 • kožní onemocnění, popáleniny
 • zhmožděniny nebo otoky
 • masáž břicha u gravidních nebo menstruujících žen
méně »
Cena za 30 minut - 350 Kč
Cena za 60 minut - 650 Kč

Čokoládová masáž

+ 45 min ZDARMA prohřátí v Aquaparku

Zážitková masáž. Zlepšuje mikrocirkulaci v místě použití, čímž podporuje přísun výživných látek a odplavování toxinů. Pokožku zjemňuje, zvláčňuje a zanechává zářivou a svěží. Čokoládová vůně navozuje příjemné požitky a napomáhá celkovému uvolnění a relaxaci. (Není vhodná pro osoby trpící křečovými žílami a při těhotenství.)

Cena:
Celotělová masáž 90 minut - 1 150 Kč

TĚLOVÉ ZÁBALY:

Tělový zábal je druh ošetření, který využívá především blahodárné účinky nanášených prostředků umocněných zabalením. Každý tělový zábal prokrvuje, regeneruje, napomáhá při formování postavy, odvádí přebytečnou vodu z tkání, zlepšuje vzhled i psychiku. Jedná se o zdravý způsob regenerace.

Ideální je absolvovat 7 - 10 návštěv, první týden 2 - 3×, následně 1× týdně,
po úspěšné kúře doporučujeme návštěvy 1× měsíčně pro udržení výsledku

Zábal Lympha kofein

Blahodárně působí na oteklé a unavené nohy a po namáhavém fyzickém výkonu. Osvěžuje, lokálně stimuluje krevní oběh, podporuje tok lymfázních tekutin a napomáhá odtoku zplodin látkové výměny. Obsažený kofein působí proti ukládání tuků do tukových buněk, čímž pozitivně ovlivňuje nežádoucí projevy celulitidy.

Cena za 30 minut - 350 Kč

Skořicový zábal

Zlepšuje buněčný metabolismus, pomáhá k odstranění celulitidy, podporuje krevní oběh, napomáhá k detoxikaci (stimuluje odvod toxických látek z těla). Skořicové zábaly působí nejen léčebně, ale také preventivně. Výsledným účinkem je úbytek objemu v místech problematických partií. Celkové zlepšení vzhledu kůže zasažené celulitidou nebo popraskanými žilkami.

Cena za 30 minut - 350 Kč

Masáže si můžete objednat na recepci aquaparku
nebo na telefonním čísle +420 588 517 770 – 771