Masáže

Příjem objednávek:

denně (10.00 – 20.00 hod.) osobně na recepci Aquaparku nebo na tel.: +420 588 517 770–1

Masáže je nutné objednat alespoň 2 dny předem. 

Pro nákup dárkových poukazů můžete také využít náš e-shop: https://eshop.aqua-olomouc.cz/prodej-poukazu/masaze-a-zabaly

Vyzkoušejte také naše wellness balíčky: https://www.aqua-olomouc.cz/…ness-balicky


Prosíme objednané klienty (pokud nechtějí využít přípravnou proceduru v aquaparku), aby se dostavili na recepci cca 15 minut před rezervovaným termínem. Masáž začíná ve smluvenou hodinu a vzhledem k následujícím rezervacím nemůže být prodloužena. Děkujeme za pochopení.

 

KLASICKÉ REGENERAČNÍ A RELAXAČNÍ MASÁŽE

+ 45 min ZDARMA prohřátí v Aquaparku

Užívají se pro uvolnění svalů a jako prevence bolestí pohybového aparátu, napomáhají při regeneraci sil a odstraňují únavu, přispívají k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšují jejich elasticitu.

více »

Pozitivní vliv klasické masáže

 • zlepšení prokrvení těla a lymfatického systému
 • odstranění bolesti a ztuhlost svalstva při různých nemocech
 • zmírnění bolesti hlavy, únavu, stres
 • regenerace a relaxace těla
 • posílení imunitního systému

Kontraindikace:

 • těsně po jídle
 • horečnatá, krvácivá nebo zánětlivá onemocnění
 • kožní onemocnění, popáleniny
 • zhmožděniny nebo otoky
 • masáž břicha u gravidních nebo menstruujících žen
Cena za 30 minut: 500,- Kč
Cena za 60 minut: 800,- Kč
Cena za 90 minut: 1 050,- KčMASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

+ 45 min ZDARMA prohřátí v Aquaparku

Jedná se o velmi příjemnou relaxační a hřejivou masáž, která spolehlivě zbaví tělo chronické únavy a nabije ho energií. Před použitím jsou kameny nahřívány ve speciální vodní lázni na teplotu okolo 40-55°C. Masáž kombinuje několik faktorů speciální masážní techniky ve spojení s horkými kameny. Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo, čímž je umožněno pracovat s hlubšími vrstvami tkáně.

více »

Masáž lávovými kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, zlepšuje metabolismus a podporuje celkový imunitní systém. Hluboce relaxuje a harmonizuje organismus, prohřívá celé tělo, napomáhá detoxikaci organismu a také vyrovnává energii v těle. Při masáži si báječně odpočinete a ještě dlouhou dobu budete cítit teplo.

Cena za 60 minut: 900,- KčHAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI-LOMI - NOVINKA!

+ 45 min ZDARMA prohřátí v Aquaparku

Havajská masáž LOMI-LOMI je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější a je označována za perlu mezi masážemi. Zaměřuje se na fyzickou, psychickou a duševní pohodu. Vychází z filozofie HUNA (léčení pomocí přírodních schopností) a velice jemných a plynulých technik, které svou rytmikou, a energickým potenciálem harmonizují a relaxují tělo i duši. Při masáži se masírují nohy a záda nejen dlaní a prsty, ale především celým předloktím terapeuta.

více »

Pozitivní vliv Havajské masáže:

 • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
 • uvolňuje kloubové bloky
 • pomáhá detoxikovat organismus
 • odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí
 • hluboce relaxuje a harmonizuje

Kontraindikace:

 • zánětlivá a infekční onemocnění
 • křečové žíly
 • kožní onemocnění, popáleniny
Cena za 90 minut: 1 090,- KčČokoládová masáž

+ 45 min ZDARMA prohřátí v Aquaparku

Exkluzivní zážitková masáž působí blahodárně na všechny smysly těla. Použití pravé kvalitní čokolády zlepšuje mikrocirkulaci, čímž podporuje přísun výživných látek a odplavování toxinů. Pokožku zjemňuje, omlazuje, zvláčňuje a zanechává zářivou a svěží. Čokoládová vůně navozuje příjemné požitky a napomáhá celkovému uvolnění a relaxaci. (Není vhodná pro osoby trpící křečovými žílami a při těhotenství.)

Celotělová masáž 90 minut: 1 190,- KčDetoxikační medová masáž

+ 45 min ZDARMA prohřátí v Aquaparku

Tradiční medová masáž podporuje detoxikaci organismu, při níž dochází k odplavování toxinů z těla. Kvalitní med přímo od včelaře odstraňuje odumřelé kožní buňky a vytahuje nečistoty, které se v našich tělech nahromadily nezdravým způsobem života. Je vhodná při stresu, únavě, vyčerpání, nespavosti, bolestech hlavy a podpoře imunitního systému. Může být mírně bolestivá.

Cena za 45 minut: 650,- Kč

 

 

Baňkování při klasické masáži

+ 45 min ZDARMA prohřátí v Aquaparku

V případě zájmu lze využít, v rámci klasické 60min. nebo 90min. masáže, i možnost uvolnění svalů speciálními baňkami. Spojení klasické masáže a podtlakové metody baňkování pomáhá efektivně odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu. Dochází k vylučování toxinů z těla, uvolnění svalových spasmů a pročištění krve. Baňkování zlepšuje krevní oběh, pomáhá udržovat homeostázu, reguluje tok krve a životní energii (čchi).

Zdarma