MENU
Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc

Dnes je
24. července 2019

DĚTSKÝ BAZÉN Teplota vody: 32°C

MASÁŽNÍ BAZÉN Teplota vody: 32°C

REKREAČNÍ BAZÉN S VÝPLAVEM Teplota vody: 29°C

WHIRPOOLY Teplota vody: 34-36°C

provozní doba AQUAPARKU OLOMOUC

VNITŘNÍ AREÁL

PONDĚLÍ - NEDĚLE 9:00 - 21:00 hodin

LETNÍ AREÁL

ČERVEN 10:00 - 18:00 hodin
ČERVENEC - SRPEN 9:00 - 19:00 hodin

SAUNA

PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00 - 21:00 hodin (společná)
SOBOTA, NEDĚLE, SVÁTKY 10:00 - 21:00 hodin (společná)
Maximální kapacita wellness zóny je 60 osob.
+420 588 517 770-1 další kontakty »

Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Aquaparku Olomouc
GRILOVÁNÍ POD TOBOGÁNEM

GRILOVÁNÍ POD TOBOGÁNEM

Srdečně Vás tento víkend 20. a 21. července zveme na výběr grilovaných dobrot, které připravujeme přímo pod tobogánem ve venkovním areálu. Těšíme se na Vás.

více »
DÁREK PRO VÁS

DÁREK PRO VÁS

Připravili jsme pro Vás dárek v podobě superovocného sirupu JUPÍ. Obdržíte ho ke každé rodinné vstupence do vnitřního areálu aquaparku.

více »
IX. HANÁCKÉ MISTROVSTVÍ VE SJEZDU NA TOBOGÁNU

IX. HANÁCKÉ MISTROVSTVÍ VE SJEZDU NA TOBOGÁNU

V sobotu 27. července se můžete těšit na již devátý ročník oblíbeného mistrovství ve sjezdu na tobogánu. Závodníci budou rozděleni podle věku do čtyř kategorií. Přijďte si užít den plný pohybu, soutěží a bezva doprovodného programu. Těšíme se na Vás.

více »
AQUADECA 2019

AQUADECA 2019

Srdečně Vás společně s firmou Decathlon zveme v sobotu 10. srpna na den plný pohybu a zábavy. Součástí tohoto dne bude i oblíbená soutěž pro děti v plavání a běhu - AQUATLON. Těšíme se na Vás.

více »
LETNÍ SAUNOVÁNÍ ZA VYPEČENOU CENU

LETNÍ SAUNOVÁNÍ ZA VYPEČENOU CENU

V červenci a srpnu nabízíme možnost návštěvy saunového světa za zvýhodněnou cenu. Můžete si užít pobyt nejen v našich saunách, ale také zrelaxovat na střeše aquaparku. Těšíme se na Vás.

více »
RESTAURACE AQUA NABÍZÍ LETNÍ SPECIALITY

RESTAURACE AQUA NABÍZÍ LETNÍ SPECIALITY

Od června až do konce srpna bude naše Restaurace Aqua nabízet v rámci poledního menu ten nejlepší výběr ze salátů, steaků, budete moci ochutnat jídlo typické pro street food a také se osvěžit našimi limonádami a ledovým čajem. Těšíme se na Vás.

více »
OSLAVA NAROZENIN V DĚTSKÉM KOUTKU AKVÁRKO

OSLAVA NAROZENIN V DĚTSKÉM KOUTKU AKVÁRKO

Vaše děti mohou se svými kamarády prožít krásnou narozeninovou oslavu včetně bohatého doprovodného programu. Budou tak obdarovány nejen zabalenými dárky, ale i nezapomenutelným zážitkem. Pro rezervaci nás prosím kontaktujte na: 588 517 778 a prodeti@aqua-olomouc.cz. Těšíme se na Vás.

více »
DĚTSKÝ KOUTEK AKVÁRKO ZNOVU OTEVŘEN

DĚTSKÝ KOUTEK AKVÁRKO ZNOVU OTEVŘEN

Od dnešního dne po rekonstrukci znovu otevíráme dětský koutek Akvárko. Zvětšili jsme hrací prostory i zázemí a postavili novou super konstrukci s akčními prvky pro starší děti. Přijďte se přesvědčit sami a užijte si se svými dětmi zábavu a dobrodružství. Otevřeno máme každý den od 10 do 18,30 hodin. Těšíme se na Vás.

více »