MENU
Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc

Dnes je
10. dubna 2020

DĚTSKÝ BAZÉN Teplota vody: 32°C

MASÁŽNÍ BAZÉN Teplota vody: 32°C

REKREAČNÍ BAZÉN S VÝPLAVEM Teplota vody: 29°C

WHIRPOOLY Teplota vody: 34-36°C

provozní doba AQUAPARKU OLOMOUC

VNITŘNÍ AREÁL

PONDĚLÍ 14:00 - 20:00 hodin
ÚTERÝ - PÁTEK 10:00 - 20:00 hodin
VÍKENDY, SVÁTKY 9:00 - 20:00 hodin

SAUNA

PONDĚLÍ 15:00 - 21:00 hodin (dámská)
ÚTERY - NEDĚLE 10:00 - 21:00 hodin (společná)
Maximální kapacita wellness zóny je 60 osob.
+420 588 517 770-1 další kontakty »

Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Aquaparku Olomouc
OMEZENÍ PROVOZU AQUAPARKU

OMEZENÍ PROVOZU AQUAPARKU

Vážení návštěvníci! Vyhlášením nouzového stavu vládou ČR dne 12.3.2020 k zabránění dalšímu šíření koronaviru JE AQUAPARK UZAVŘEN. Platí DO ODVOLÁNÍ. V případě jakýchkoliv změn Vás budeme průběžně informovat na facebooku a webových stránkách. Děkujeme za pochopení!

více »
JARNÍ SAUNOVÁ NOC ZRUŠENA

JARNÍ SAUNOVÁ NOC ZRUŠENA

Vážení návštěvníci, akce Jarní saunová noc je ZRUŠENA. Pokud jste si na tuto akci již zakoupili poukazy, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@aqua-olomouc.cz. Děkujeme za pochopení.

více »
KURZY PLAVÁNÍ PRO DĚTI

KURZY PLAVÁNÍ PRO DĚTI

Otevíráme nové kurzy plavání , které mohou Vaše děti navštěvovat až do měsíce června. Kurzy jsou vedeny zábavnou formou a jsou ideálním řešením plavecké průpravy před velkými letními prázdninami. Termíny konání kurzů máme uvedeny na letáku. Kontakt: Zuzana Švrčková, vedoucí instruktor plavání, telefon: 736 458 744, e-mail: svrckova@aqua-olomouc.cz.

více »
SPORTOVNÍ PRÁZDNINOVÉ CAMPY OPĚT V PRODEJI

SPORTOVNÍ PRÁZDNINOVÉ CAMPY OPĚT V PRODEJI

Přemýšlíte už nad tím, kde Vaše děti budou trávit část letních prázdnin? V naší nabídce máme znovu oblíbené týdenní Sportovní prázdninové campy pro děti, rozdělené do dvou věkových kategorií. Bližší informace naleznete v letáku. Počet míst je omezen, prosíme o rezervaci co nejdříve.

více »
OSLAVA NAROZENIN V DĚTSKÉM KOUTKU AKVÁRKO

OSLAVA NAROZENIN V DĚTSKÉM KOUTKU AKVÁRKO

Vaše děti mohou se svými kamarády prožít krásnou narozeninovou oslavu včetně bohatého doprovodného programu. Budou tak obdarovány nejen zabalenými dárky, ale i nezapomenutelným zážitkem. Pro rezervaci nás prosím kontaktujte na: 588 517 778 a prodeti@aqua-olomouc.cz. Těšíme se na Vás.

více »
SAUNOVÁNÍ PRO SENIORY

SAUNOVÁNÍ PRO SENIORY

Akční cenová nabídka pro všechny SENIORY - SAUNOVÁNÍ každou STŘEDU v době od 10 do 14 hodin pouze za 120 Kč za 120 minut. Saunování je zdravé, přináší psychickou i fyzickou odolnost. Těšíme se na Vás.

více »
ZVEME VÁS DO WELLNESS ZÓNY!

ZVEME VÁS DO WELLNESS ZÓNY!

Vážení návštěvníci, zveme Vás do naší wellness zóny! Mimo jiné na Vás čeká velká finská sauna pro 25 osob, odpočívárna a ochlazovací bazén.

více »