Aktivity Park


aktivity park

PŘEDSTAVENÍ PARKU

Aktivity park je lanový park umístěný v části letního areálu Aquaparku se vstupem z parkoviště. Aktivity Park obsahuje 3D bludiště, vzduchové trampolíny 14x10 m a 6x6m, pískovou laboratoř, zábavné herní sestavy pro děti, bahniště, houpačky a kolébačky. Součástí parku je také kiosek s občerstvením a WC. Atrakci je možné využívat téměř celoročně v závislosti na počasí. V letním období je možné návštěvu spojit s koupáním v letním aquaparku. Svou dostupností je atraktivním místem pro aktivní odpočinek dětí i dospělých.

AKTIVITY vstupné je určeno pro všechny, kteří chtějí v letním areálu aktivně strávit 2 hod. volného času, ať už plaváním, lezením nebo skákáním.

Zároveň je možné AKTIVITY PARK využít zdarma v rámci vstupného do vnitřního areálu aquaparku (pouze v době provozu letního aquaparku) nebo letního aquaparku.

Co je 3D bludiště? 3D bludiště se skládá z daného množství pochozích lávek zavěšených mezi ocelovými sloupy. Na každém sloupu je umístěný přestupový domeček. Lávky mají podobu spletitých lanových překážek a jsou umístěny ve třech patrech nad sebou. Jednotlivá patra jsou na několika místech vzájemně propojena propady. Konstrukce se sestává ze tří tras členěných podle náročnosti překážek. Překážky jsou tvořeny pochozími dřevěnými lávkami, na nichž jsou umístěny rozmanité lanové překážky.

Bludiště nemá určený směr pohybu, děti se v něm mohou pohybovat dle svého uvážení. Všechny lávky jsou ze všech stran chráněny proti pádu dětí ochrannými sítěmi, a proto atrakce nevyžaduje žádné další jištění účastníků. 3D bludiště je přístupné dětem od 3 let. Děti od 3 do 6 let mají povolený vstup pouze v přímém doprovodu dospělé osoby. Součástí dalších fází dokumentace musí být provozní řád vymezující užívání 3D bludiště.

Vzduchové trampolíny znamenají zdravou a tělu prospěšnou zábavu pro každého! Skákání na vzduchových trampolínách přináší radost a nadšení dětem, teenagerům i dospělým bez rozdílu věku. Skákáním na trampolíně trénujete komplexně celé tělo, a to s pozitivním účinkem na srdeční a krevní oběh. Skákání zlepšuje motorický vývoj a pomáhá k udržení stabilní hmotnosti.

Trampolíny jsou určeny pro „děti“ od 3 do 99 let.

Baby trampolína (6x6 m) určená pro děti do 5 let

Velká trampolína (14x10 m) určená pro děti od 5 let

 

Děti bez doprovodu vstup od 12 let s průkazem pojištěnce.

Přijďte si užít aquapark a projít si ho „z vody až do oblak“! 

 

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁDGALERIE

aktivity park
aktivity park
aktivity park
aktivity park
aktivity park
aktivity park