MENU
Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc

Dnes je
20. října 2018

DĚTSKÝ BAZÉN Teplota vody: 32°C

MASÁŽNÍ BAZÉN Teplota vody: 32°C

REKREAČNÍ BAZÉN S VÝPLAVEM Teplota vody: 29°C

WHIRPOOLY Teplota vody: 34-36°C

OSLAVA NAROZENIN V DĚTSKÉM KOUTKU AKVÁRKO

OSLAVA NAROZENIN V DĚTSKÉM KOUTKU AKVÁRKO

Celé tři hodiny mohou Vaše děti se svými kamarády prožít krásnou narozeninovou oslavu včetně bohatého doprovodného programu. Budou tak obdarovány nejen zabalenými dárky, ale i nezapomenutelným zážitkem. Těšíme se na Vás.

více »
POHYBOVKY PRO NEJMENŠÍ

POHYBOVKY PRO NEJMENŠÍ

Už od září Vám znovu nabízíme oblíbené pondělní aktivity s Vašimi malými dětmi. Společně si můžete 45 minut zacvičit a poté 45 minus si s dítětem hrát v dětském koutku zdarma. A bonus pro Vás - po předložení dokladu z pondělních pohybovek můžete ve středu do vnitřního areálu Aquaparku jen za 1 Kč. Těšíme se na Vás.

více »
POHÁDKOVÁ GRAFOMOTORIKA

POHÁDKOVÁ GRAFOMOTORIKA

Od září každé úterý pořádáme v dětském koutku Akvárko oblíbenou aktivitu pro děti od 4 do 7 let - Pohádkovou grafomotoriku. Hravou formou učíme rozvoj grafického projevu dítěte, děti si mohou osvojit správné držení psacích potřeb a pod. Jako bonus nabízíme dalších 45 minut v dětském koutku Akvárko zdarma. Těšíme se na Vás.

více »
PODZIMNÍ SAUNOVÁ NOC

PODZIMNÍ SAUNOVÁ NOC

V sobotu 3. listopadu Vás srdečně zveme na oblíbenou Saunovou noc. Od 21 hodin můžete vstoupit na 3 hodiny do naší wellness zóny, užít si tematicky laděné ceremoniály od našeho saunamistra Milana a prožít tak krásný večer. Vstup je možný pouze při zakoupení poukazu na recepci sauny nebo přes náš e-shop. Kapacita návštěvníků je omezena, proto neváhejte. Těšíme se na Vás.

více »
HALLOWEENSKÉ TVOŘENÍ

HALLOWEENSKÉ TVOŘENÍ

Blíží se svátek všech duchů a strašidel a proto jsme pro Vaše děti připravili v našem dětském koutku Akvárko Halloweenské tvoření. Děti si mohou vyrobit lucerničku a další předměty s halloweenskou tematikou. Budeme se na Vás těšit v neděli 28. října od 15,00 do 18,00 hodin. Děti se mohou v rámci těchto tří hodin prostřídat, proto není nutné se hlásit dopředu.

více »
DRAKIÁDA

DRAKIÁDA

Ve spolupráci s Regionálním centrem Sport pro všechny Vás srdečně zveme v neděli 21. října na DRAKIÁDU a orientační závod pro rodiče a děti. Akce se bude konat v letním areálu Aquaparku a máme pro Vás připraven pestrý program. Poté máte možnost využít vstup do dětského koutku s 50% slevou. Těšíme se na Vás.

více »
ŘÍJEN - MĚSÍC MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

ŘÍJEN - MĚSÍC MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

V RESTAURACI AQUA od pondělí do pátku v rámci poledního menu /od 11,00 do 14,30/ Vám budeme servírovat jídla z různých kuchyní světa - italské, maďarské, americké i české. Týdenní jídelníček naleznete na našich webových stránkách. Těšíme se na Vás.

více »

provozní doba AQUAPARKU OLOMOUC

VNITŘNÍ AREÁL

PONDĚLÍ 14:00 - 20:00 hodin
ÚTERÝ - PÁTEK 10:00 - 20:00 hodin
VÍKENDY, SVÁTKY 9:00 - 20:00 hodin

SAUNA

PONDĚLÍ 15:00 - 21:00 hodin (dámská)
ÚTERÝ - PÁTEK 10:00 - 21:00 hodin (společná)
SOBOTA, NEDĚLE, SVÁTKY 10:00 - 21:00 hodin (společná)
Maximální kapacita wellness zóny je 60 osob.
+420 588 517 770-1 další kontakty »

Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Aquaparku Olomouc