MENU
Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc

Dnes je
26. června 2019

DĚTSKÝ BAZÉN Teplota vody: 32°C

MASÁŽNÍ BAZÉN Teplota vody: 32°C

REKREAČNÍ BAZÉN S VÝPLAVEM Teplota vody: 29°C

WHIRPOOLY Teplota vody: 34-36°C

provozní doba AQUAPARKU OLOMOUC

VNITŘNÍ AREÁL

PONDĚLÍ - NEDĚLE 9:00 - 21:00 hodin

LETNÍ AREÁL

ČERVEN 10:00 - 18:00 hodin
ČERVENEC - SRPEN 9:00 - 19:00 hodin

SAUNA

PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00 - 21:00 hodin (společná)
SOBOTA, NEDĚLE, SVÁTKY 10:00 - 21:00 hodin (společná)
Maximální kapacita wellness zóny je 60 osob.
+420 588 517 770-1 další kontakty »

Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Aquaparku Olomouc
SAUNOVÉ CEREMONIÁLY OD 24. DO 30. ČERVNA

SAUNOVÉ CEREMONIÁLY OD 24. DO 30. ČERVNA

I když nás čeká další týden plný vysokých teplot, tak nezapomínejte na pravidelné či nepravidelné saunování, které posiluje Vaši imunitu, pomůže Vám vyrovnat se s teplotními výkyvy a dodává dobrou náladu. A k dobré náladě určitě přispějí i oblíbené saunové ceremoniály, které pro Vás připravili naši saunéři. Těšíme se na Vás.

více »
SAUNOVÝ SVĚT OTEVŘEN KAŽDÝ DEN OD 10 HODIN

SAUNOVÝ SVĚT OTEVŘEN KAŽDÝ DEN OD 10 HODIN

Od 17. června se na Vás těšíme každý den již v 10 hodin. Přijďte si odpočinout a užít blahodárný relax. Sledujte přehled našich oblíbených saunových ceremoniálů tady i na Facebooku. Každý den je sauna společná, včetně pondělí. Těšíme se na Vás.

více »
RESTAURACE AQUA NABÍZÍ LETNÍ SPECIALITY

RESTAURACE AQUA NABÍZÍ LETNÍ SPECIALITY

Od června až do konce srpna bude naše Restaurace Aqua nabízet v rámci poledního menu ten nejlepší výběr ze salátů, steaků, budete moci ochutnat jídlo typické pro street food a také se osvěžit našimi limonádami a ledovým čajem. Těšíme se na Vás.

více »
LETNÍ AREÁL OTEVŘEN

LETNÍ AREÁL OTEVŘEN

Ve středu 5.6. jsme návštěvníkům otevřeli letní aquapark. Vodních hrátek si tam užijete během června od 10 do 18 hodin, o letních prázdninách se otevírací doba prodlouží na 9 - 19 hodin. Vnitřní areál bude přístupný v čase 9 - 21 hodin, a to od 5. června do konce srpna.

více »
OSLAVA NAROZENIN V DĚTSKÉM KOUTKU AKVÁRKO

OSLAVA NAROZENIN V DĚTSKÉM KOUTKU AKVÁRKO

Vaše děti mohou se svými kamarády prožít krásnou narozeninovou oslavu včetně bohatého doprovodného programu. Budou tak obdarovány nejen zabalenými dárky, ale i nezapomenutelným zážitkem. Pro rezervaci nás prosím kontaktujte na: 588 517 778 a prodeti@aqua-olomouc.cz. Těšíme se na Vás.

více »
DĚTSKÝ KOUTEK AKVÁRKO ZNOVU OTEVŘEN

DĚTSKÝ KOUTEK AKVÁRKO ZNOVU OTEVŘEN

Od dnešního dne po rekonstrukci znovu otevíráme dětský koutek Akvárko. Zvětšili jsme hrací prostory i zázemí a postavili novou super konstrukci s akčními prvky pro starší děti. Přijďte se přesvědčit sami a užijte si se svými dětmi zábavu a dobrodružství. Otevřeno máme každý den od 10 do 18,30 hodin. Těšíme se na Vás.

více »
AKTUÁLNÍ TABULKA ZÁCHRANÁŘSKÉ AKADEMIE

AKTUÁLNÍ TABULKA ZÁCHRANÁŘSKÉ AKADEMIE

Jedná se o společný projekt Statutárního města Olomouce a našeho Aquaparku. Vzděláváme žáky 2. stupně ZŠ v oblasti poskytování první pomoci a rozvíjení fyzické zdatnosti. Je vedeno zábavnou formou nad rámec standardních učebních osnov.

více »
SAUNOVÁNÍ PRO SENIORY

SAUNOVÁNÍ PRO SENIORY

Nová nabídka pro všechny SENIORY - SAUNOVÁNÍ každou STŘEDU v době od 10 do 14 hodin pouze za 120 Kč za 120 minut. Saunování je zdravé, přináší psychickou i fyzickou odolnost. Těšíme se na Vás.

více »
ZVEME VÁS DO WELLNESS ZÓNY!

ZVEME VÁS DO WELLNESS ZÓNY!

Vážení návštěvníci, zveme Vás do naší wellness zóny! Mimo jiné na Vás čeká velká finská sauna pro 25 osob, odpočívárna a ochlazovací bazén.

více »