MENU
Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc

Dnes je
22. srpna 2019

DĚTSKÝ BAZÉN Teplota vody: 32°C

MASÁŽNÍ BAZÉN Teplota vody: 32°C

REKREAČNÍ BAZÉN S VÝPLAVEM Teplota vody: 29°C

WHIRPOOLY Teplota vody: 34-36°C

provozní doba AQUAPARKU OLOMOUC

VNITŘNÍ AREÁL

PONDĚLÍ - NEDĚLE 9:00 - 21:00 hodin

LETNÍ AREÁL

ČERVEN 10:00 - 18:00 hodin
ČERVENEC - SRPEN 9:00 - 19:00 hodin

SAUNA

PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00 - 21:00 hodin (společná)
SOBOTA, NEDĚLE, SVÁTKY 10:00 - 21:00 hodin (společná)
Maximální kapacita wellness zóny je 60 osob.
+420 588 517 770-1 další kontakty »

Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Aquaparku Olomouc
PROGRAM LETNÍ SAUNOVÉ NOCI

PROGRAM LETNÍ SAUNOVÉ NOCI

Přinášíme podrobný program naší Letní saunové noci, která se koná již tuto sobotu 24. srpna. Poukazy jsou ještě v prodeji, tak neváhejte. Můžete je zakoupit u nás na recepci nebo na našem e-shopu. Těšíme se na Vás.

více »
LETNÍ SAUNOVÁ NOC

LETNÍ SAUNOVÁ NOC

Oblíbená Letní saunová noc je opět tady. V sobotu 24. srpna od 21 hodin Vás přivítáme v naší wellness zóně. Ke vstupu je potřeba si zajistit POUKAZ, který si můžete zakoupit na recepci našeho aquaparku nebo na našem e-shopu. Počet míst je omezen, prosíme o včasné zajištění tohoto poukazu. Přehled programu v příloze. Těšíme se na Vás.

více »
SAUNOVÉ CEREMONIÁLY OD 19. DO 25. SRPNA

SAUNOVÉ CEREMONIÁLY OD 19. DO 25. SRPNA

Přinášíme aktuální rozpis oblíbených saunových ceremoniálů. V sobotu Vás čeká velká saunařská show s naším hostem. Poukazy na Letní saunovou noc jsou v prodeji, tak neváhejte. Těšíme se na Vás.

více »
POVINNÁ TECHNOLOGICKÁ ODSTÁVKA VE DNECH 2. - 9. ZÁŘÍ 2019

POVINNÁ TECHNOLOGICKÁ ODSTÁVKA VE DNECH 2. - 9. ZÁŘÍ 2019

Vážení návštěvníci, ve dnech 2. - 9. září proběhne v aquaparku povinná technologická odstávka. Během této doby je vnitřní areál včetně dětského koutku Akvárko a wellness zóna mimo provoz. Výjimkou je restaurace Aqua, která bude zpřístupněna již od úterý 3. září. Děkujeme za pochopení.

více »
LETNÍ SAUNOVÁNÍ ZA VYPEČENOU CENU

LETNÍ SAUNOVÁNÍ ZA VYPEČENOU CENU

V červenci a srpnu nabízíme možnost návštěvy saunového světa za zvýhodněnou cenu. Můžete si užít pobyt nejen v našich saunách, ale také zrelaxovat na střeše aquaparku. Těšíme se na Vás.

více »
RESTAURACE AQUA NABÍZÍ LETNÍ SPECIALITY

RESTAURACE AQUA NABÍZÍ LETNÍ SPECIALITY

Od června až do konce srpna bude naše Restaurace Aqua nabízet v rámci poledního menu ten nejlepší výběr ze salátů, steaků, budete moci ochutnat jídlo typické pro street food a také se osvěžit našimi limonádami a ledovým čajem. Těšíme se na Vás.

více »
OSLAVA NAROZENIN V DĚTSKÉM KOUTKU AKVÁRKO

OSLAVA NAROZENIN V DĚTSKÉM KOUTKU AKVÁRKO

Vaše děti mohou se svými kamarády prožít krásnou narozeninovou oslavu včetně bohatého doprovodného programu. Budou tak obdarovány nejen zabalenými dárky, ale i nezapomenutelným zážitkem. Pro rezervaci nás prosím kontaktujte na: 588 517 778 a prodeti@aqua-olomouc.cz. Těšíme se na Vás.

více »
DĚTSKÝ KOUTEK AKVÁRKO ZNOVU OTEVŘEN

DĚTSKÝ KOUTEK AKVÁRKO ZNOVU OTEVŘEN

Od dnešního dne po rekonstrukci znovu otevíráme dětský koutek Akvárko. Zvětšili jsme hrací prostory i zázemí a postavili novou super konstrukci s akčními prvky pro starší děti. Přijďte se přesvědčit sami a užijte si se svými dětmi zábavu a dobrodružství. Otevřeno máme každý den od 10 do 18,30 hodin. Těšíme se na Vás.

více »
ZVEME VÁS DO WELLNESS ZÓNY!

ZVEME VÁS DO WELLNESS ZÓNY!

Vážení návštěvníci, zveme Vás do naší wellness zóny! Mimo jiné na Vás čeká velká finská sauna pro 25 osob, odpočívárna a ochlazovací bazén.

více »