MENU
Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc

Dnes je středa
4. dubna 2020

DĚTSKÝ BAZÉN Teplota vody: 32°C

MASÁŽNÍ BAZÉN Teplota vody: 32°C

REKREAČNÍ BAZÉN S VÝPLAVEM Teplota vody: 29°C

WHIRPOOLY Teplota vody: 34-36°C

provozní doba AQUAPARKU OLOMOUC

VNITŘNÍ AREÁL

PONDĚLÍ 14:00 - 20:00 hodin
ÚTERÝ - PÁTEK 10:00 - 20:00 hodin
VÍKENDY, SVÁTKY 9:00 - 20:00 hodin

SAUNA

PONDĚLÍ 15:00 - 21:00 hodin (dámská)
ÚTERY - NEDĚLE 10:00 - 21:00 hodin (společná)
Maximální kapacita wellness zóny je 60 osob.
+420 588 517 770-1 další kontakty »

Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Aquaparku Olomouc
OMEZENÍ PROVOZU AQUAPARKU

OMEZENÍ PROVOZU AQUAPARKU

Vážení návštěvníci! Vyhlášením nouzového stavu vládou ČR dne 12.3.2020 k zabránění dalšímu šíření koronaviru JE AQUAPARK UZAVŘEN. Platí DO ODVOLÁNÍ. V případě jakýchkoliv změn Vás budeme průběžně informovat na facebooku a webových stránkách. Děkujeme za pochopení!

více »
JARNÍ SAUNOVÁ NOC ZRUŠENA

JARNÍ SAUNOVÁ NOC ZRUŠENA

Vážení návštěvníci, akce Jarní saunová noc je ZRUŠENA. Pokud jste si na tuto akci již zakoupili poukazy, kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@aqua-olomouc.cz. Děkujeme za pochopení.

více »
KURZY PLAVÁNÍ PRO DĚTI

KURZY PLAVÁNÍ PRO DĚTI

Otevíráme nové kurzy plavání , které mohou Vaše děti navštěvovat až do měsíce června. Kurzy jsou vedeny zábavnou formou a jsou ideálním řešením plavecké průpravy před velkými letními prázdninami. Termíny konání kurzů máme uvedeny na letáku. Kontakt: Zuzana Švrčková, vedoucí instruktor plavání, telefon: 736 458 744, e-mail: svrckova@aqua-olomouc.cz.

více »
SPORTOVNÍ PRÁZDNINOVÉ CAMPY OPĚT V PRODEJI

SPORTOVNÍ PRÁZDNINOVÉ CAMPY OPĚT V PRODEJI

Přemýšlíte už nad tím, kde Vaše děti budou trávit část letních prázdnin? V naší nabídce máme znovu oblíbené týdenní Sportovní prázdninové campy pro děti, rozdělené do dvou věkových kategorií. Bližší informace naleznete v letáku. Počet míst je omezen, prosíme o rezervaci co nejdříve.

více »
OSLAVA NAROZENIN V DĚTSKÉM KOUTKU AKVÁRKO

OSLAVA NAROZENIN V DĚTSKÉM KOUTKU AKVÁRKO

Vaše děti mohou se svými kamarády prožít krásnou narozeninovou oslavu včetně bohatého doprovodného programu. Budou tak obdarovány nejen zabalenými dárky, ale i nezapomenutelným zážitkem. Pro rezervaci nás prosím kontaktujte na: 588 517 778 a prodeti@aqua-olomouc.cz. Těšíme se na Vás.

více »
SAUNOVÁNÍ PRO SENIORY

SAUNOVÁNÍ PRO SENIORY

Akční cenová nabídka pro všechny SENIORY - SAUNOVÁNÍ každou STŘEDU v době od 10 do 14 hodin pouze za 120 Kč za 120 minut. Saunování je zdravé, přináší psychickou i fyzickou odolnost. Těšíme se na Vás.

více »
ZVEME VÁS DO WELLNESS ZÓNY!

ZVEME VÁS DO WELLNESS ZÓNY!

Vážení návštěvníci, zveme Vás do naší wellness zóny! Mimo jiné na Vás čeká velká finská sauna pro 25 osob, odpočívárna a ochlazovací bazén.

více »