AQUA Restaurace

Aktuální nabídka poledního menu »

V areálu aquaparku jsou situována 4 restaurační zařízení, je to samoobslužná restaurace, bistro, bar a letní restaurace. Každé z těchto středisek má svoji jedinečnou nabídku a jistě zaujme svou nabídkou jak stálé návštěvníky, tak i naše nejmenší návštěvníky pro které jsou připravena speciální dětská jídla. Věříme, že po náročném sportování ve víru vodních atrakcí, návštěvníkům přijdou restaurační zařízení vhod a načerpají zde potřebnou energii pro další využití volného času.

Zde si můžete po zážitcích z aquaparku vychutnat příjemný gastronomický oddech za přítomnosti našich skvělých kuchařů.

Přízemí - hlavní restaurace

AQUA Restaurace

V přízemí aquaparku návštěvníky přivítá samoobslužná restaurace nabízející v pracovní dny od 11 – 14:30h.teplá jídla, a to jak minutkové kuchyně, tak hotová jídla, široký výběr salátů, stejně jako vynikající kávu a dezerty. Každý pracovní den je pro Vás připravena nabídka tří druhů hotových jídel a dvou druhů polévek. Tato restaurace je lidem volně přístupná bez nutnosti placení vstupného. Aquapark pamatuje i na naše nejmenší návštěvníky, a proto je v přízemí vedle restaurace k dispozici dětský koutek, kde mohou rodiny s dětmi ponechat své ratolesti. Restaurace nabízí dětská jídla a samozřejmostí jsou také dětské židličky. Platit v restauraci můžete v hotovosti, stravenkami nebo platební kartou. V prostorech restaurace je možnost wi-fi připojení k internetu.

 

První patro - bistro

V prvním patře se nachází bistro, které je rozděleno na suchou a mokrou část. Suchou část mohou využít např. návštěvníci čekající u recepce nebo ti, kteří se přišli jen podívat a samotné vodní atrakce navštívit nechtějí, neboť již z tohoto místa je výhled na atrakce a vodní radovánky. Do mokré části, která je oddělena skleněnou stěnou, mají přístup návštěvníci přímo z bazénů. Bistro nabízí občerstvení v podobě toastů, baget, salátů, dezertů, párků v rohlíku a pod.

V suché části se platí v hotovosti, v mokré části můžete využít čipovým systém na placení a nebo zaplatit v hotovosti.

 

Druhé patro - bar

AQUA Restaurace

Ve druhém patře aquaparku mohou návštěvníci využít bar, který je opět rozdělen na suchou a mokrou část a nabízí přímý výhled do centra dění aquaparku, neboť je umístěn na galerii nad bazény a vodními atrakcemi. V baru je možno zakoupit míchané alkoholické i nealkoholické drinky, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, vynikající zmrzlinu ALGIDA, zmrzlinové poháry a kávu. Mokrá část tohoto baru slouží také zákazníkům sauny.

 

Letní restaurace

Pro návštěvníky venkovní části aquaparku je připravena letní restaurace s venkovním posezením, která nabízí po celý den teplá jídla, široký výběr salátů, občerstvení ve formě baget, párky v rohlíku, zmrzlinu, nanuky, točené pivo, italskou kávu, chlazené nápoje a další.

Aktuální nabídka poledního menu na menu.olomouc.cz