MENU
Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc

Dnes je
28. listopadu 2021

DĚTSKÝ BAZÉN Teplota vody: 32°C

MASÁŽNÍ BAZÉN Teplota vody: 32°C

REKREAČNÍ BAZÉN S VÝPLAVEM Teplota vody: 29°C

WHIRPOOLY Teplota vody: 34-36°C

provozní doba AQUAPARKU OLOMOUC

VNITŘNÍ AREÁL

PONDĚLÍ 14:00 - 20:00 hodin
ÚTERÝ - PÁTEK 10:00 - 20:00 hodin
VÍKENDY, SVÁTKY 9:00 - 20:00 hodin

SAUNA

PONDĚLÍ (DÁMSKÁ) 15:00 - 21:00 hodin
ÚTERY - PÁTEK 10:00 - 21:00 hodin
VÍKENDY, SVÁTKY 10:00 - 21:00 hodin

AKTIVITY PARK

DUBEN - ČERVEN 10:00 - 18:00 hodin
ČERVENEC - SRPEN 9:00 - 19:00 hodin
ZÁŘÍ víkendy, svátky 10:00 - 19:00 hodin
ŘÍJEN víkendy, svátky 10:00 - 18:00 hodin

Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Aquaparku Olomouc
VÁNOČNÍ FOCENÍ

VÁNOČNÍ FOCENÍ

5.12.2019
V neděli 1. prosince jsme v dětském koutku Akvárko pořádali Vánoční focení. Mohli jste tak získat krásný dárek pro Vás nebo někoho blízkého. A protože celá akce měla velký úspěch, tak se na Vás určitě budeme těšit znovu příští rok.

zobrazit fotogalerii »
HONBA ZA POKLADEM

HONBA ZA POKLADEM

15.2.2019
HONBA ZA POKLADEM - FOTOGALERIE. Minulý týden z pátku na sobotu prožily děti v našem aquaparku super dobrodružství. Hledaly totiž poklad Indiana Jonese. Prvním úkolem bylo sestavit mapu vedoucí k pokladu, následně pak plnit úkoly na jednotlivých stanovištích, to proto, aby se získaly indicie k rozluštění pokladu. Poklad hledaly dva týmy (tým Černých perel a tým Rybek). Na závěr se však oba týmy musely spojit, aby mohly složit celý obrázek, který povede k nalezení pokladu. Děti si užily nejen řádění a dovádění ve vodě, ale i jedinečné přespání s dětském koutku bez rodičů. Poklad byl nakonec nalezen! Navíc ještě děti ráno obdržely krásné diplomy.

zobrazit fotogalerii »
PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI 13. - 17. SRPNA 2018

PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI 13. - 17. SRPNA 2018

16.10.2018
Tento týden průzkumníci prožívali v zoologické zahradě. Hry se tentokrát odehrály i v herní části bazénové haly - na lezecké stěně a na dětské herní konstrukci. Děti soutěžily ve zvířecím dominu a formou kvízu hádaly zvířata pomocí nápovědy. Také se dozvěděly, na kterém místě zvířata žijí a ve které ZOO je mohou vidět.

zobrazit fotogalerii »
PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI 20. - 24. SRPNA 2018

PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI 20. - 24. SRPNA 2018

12.9.2018
Děti si v tomto týdnu zahrály na princezny, prince a vyrobily si královnu a krále. Na hlavách hrdě nosily korunky, které si samy vystříhaly a nazdobily. Pokud splnily úkol, tak do papírové korunky dostávaly „dírky“. Jako v každé správné pohádce udělily našemu panu šéfkuchaři Honzovi, který jim po celý týden královsky vařil, Řád zlaté vařečky. Ve vodě pod vedením slečny instruktorky zažily plavání s čímkoli a na čemkoli

zobrazit fotogalerii »
TECHNOLOGICKÁ ODSTÁVKA

TECHNOLOGICKÁ ODSTÁVKA

7.9.2018
Přinášíme netradiční fotogalerii - tentokrát Aquapark bez vody. V prvním zářijovém týdnu se koná plánovaná technologická odstávka celého provozu. Provádí se servis zařízení na úpravu vody, čerpadel, potrubí apod. Dále jsou to drobné opravy na zařízení. Vše v plánovaném čase tak, abychom Vás - naše milé návštěvníky - mohli opět přivítat v úterý 11. září.

zobrazit fotogalerii »
PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI 6. - 10. SRPNA 2018

PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI 6. - 10. SRPNA 2018

5.9.2018
Tento týden jsme náš camp pojmenovali ŠMOULÍ VESNIČKA. Děti dováděly nejen ve vodě, ale tentokrát si užily do sytosti i saunového světa. Prozkoumaly všechny kouty sauny včetně vířivky a poté odpočívaly na superpohodlných lehátkách. A protože to byl šmoulí týden, tak se hrály šmoulí hry, vyráběly šmoulí magnetky, malovaly šmoulí trička a na bodovací šmoulí záložku dostávaly za plnění úkolů modrý puntík. Závěrem jsme každému účastníkovi namalovali malého šmoulíka. Počasí nám v tomto týdnu přálo, tak děti využily i beach volejbalové hřiště a svačily ve venkovním areálu. Na závěr campu dostaly parádní šmoulí vysvědčení a vyzkoušely si od nás i malé překvapení.

zobrazit fotogalerii »
PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI

PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI

8.8.2018
Camp v posledním červencovém týdnu jsme věnovali pohádkovým postavičkám Tom a Jerry. Děti si mohly vyrobit magnetky, sýrová trička a bodovací sýr s myškou. Pokud děti splnily daný úkol, tak se objevila v sýru dírka. Děti v rámci campu procházejí celým Aquaparkem. Dopoledne navštíví bazénovou část, mohou vyzkoušet jízdu na skluzavkách a toboganech, ve středu chodí do sauny. Odpoledne si hrají v dětském koutku. Celý týden je naplněný soutěžemi, hrami a legrací. Na závěr každého campu dostane Malý průzkumník diplom a malé překvapení.

zobrazit fotogalerii »