MENU
Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc Aquapark Olomouc

Dnes je čtvrtek
23. září 2021

DĚTSKÝ BAZÉN Teplota vody: 32°C

MASÁŽNÍ BAZÉN Teplota vody: 32°C

REKREAČNÍ BAZÉN S VÝPLAVEM Teplota vody: 29°C

WHIRPOOLY Teplota vody: 34-36°C

provozní doba AQUAPARKU OLOMOUC

VNITŘNÍ AREÁL

PONDĚLÍ 14:00 - 20:00 hodin
ÚTERÝ - PÁTEK 10:00 - 20:00 hodin
VÍKENDY, SVÁTKY 9:00 - 20:00 hodin

SAUNA

PONDĚLÍ (DÁMSKÁ) 15:00 - 21:00 hodin
ÚTERY - PÁTEK 10:00 - 21:00 hodin
VÍKENDY, SVÁTKY 10:00 - 21:00 hodin

AKTIVITY PARK

DUBEN - ČERVEN 10:00 - 18:00 hodin
ČERVENEC - SRPEN 9:00 - 19:00 hodin
ZÁŘÍ víkendy, svátky 10:00 - 19:00 hodin
ŘÍJEN víkendy, svátky 10:00 - 18:00 hodin

Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Aquaparku Olomouc
VÁNOČNÍ FOCENÍ

VÁNOČNÍ FOCENÍ

5.12.2019
V neděli 1. prosince jsme v dětském koutku Akvárko pořádali Vánoční focení. Mohli jste tak získat krásný dárek pro Vás nebo někoho blízkého. A protože celá akce měla velký úspěch, tak se na Vás určitě budeme těšit znovu příští rok.

zobrazit fotogalerii »
HONBA ZA POKLADEM

HONBA ZA POKLADEM

15.2.2019
HONBA ZA POKLADEM - FOTOGALERIE. Minulý týden z pátku na sobotu prožily děti v našem aquaparku super dobrodružství. Hledaly totiž poklad Indiana Jonese. Prvním úkolem bylo sestavit mapu vedoucí k pokladu, následně pak plnit úkoly na jednotlivých stanovištích, to proto, aby se získaly indicie k rozluštění pokladu. Poklad hledaly dva týmy (tým Černých perel a tým Rybek). Na závěr se však oba týmy musely spojit, aby mohly složit celý obrázek, který povede k nalezení pokladu. Děti si užily nejen řádění a dovádění ve vodě, ale i jedinečné přespání s dětském koutku bez rodičů. Poklad byl nakonec nalezen! Navíc ještě děti ráno obdržely krásné diplomy.

zobrazit fotogalerii »
PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI 13. - 17. SRPNA 2018

PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI 13. - 17. SRPNA 2018

16.10.2018
Tento týden průzkumníci prožívali v zoologické zahradě. Hry se tentokrát odehrály i v herní části bazénové haly - na lezecké stěně a na dětské herní konstrukci. Děti soutěžily ve zvířecím dominu a formou kvízu hádaly zvířata pomocí nápovědy. Také se dozvěděly, na kterém místě zvířata žijí a ve které ZOO je mohou vidět.

zobrazit fotogalerii »
PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI 20. - 24. SRPNA 2018

PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI 20. - 24. SRPNA 2018

12.9.2018
Děti si v tomto týdnu zahrály na princezny, prince a vyrobily si královnu a krále. Na hlavách hrdě nosily korunky, které si samy vystříhaly a nazdobily. Pokud splnily úkol, tak do papírové korunky dostávaly „dírky“. Jako v každé správné pohádce udělily našemu panu šéfkuchaři Honzovi, který jim po celý týden královsky vařil, Řád zlaté vařečky. Ve vodě pod vedením slečny instruktorky zažily plavání s čímkoli a na čemkoli

zobrazit fotogalerii »
TECHNOLOGICKÁ ODSTÁVKA

TECHNOLOGICKÁ ODSTÁVKA

7.9.2018
Přinášíme netradiční fotogalerii - tentokrát Aquapark bez vody. V prvním zářijovém týdnu se koná plánovaná technologická odstávka celého provozu. Provádí se servis zařízení na úpravu vody, čerpadel, potrubí apod. Dále jsou to drobné opravy na zařízení. Vše v plánovaném čase tak, abychom Vás - naše milé návštěvníky - mohli opět přivítat v úterý 11. září.

zobrazit fotogalerii »
PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI 6. - 10. SRPNA 2018

PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI 6. - 10. SRPNA 2018

5.9.2018
Tento týden jsme náš camp pojmenovali ŠMOULÍ VESNIČKA. Děti dováděly nejen ve vodě, ale tentokrát si užily do sytosti i saunového světa. Prozkoumaly všechny kouty sauny včetně vířivky a poté odpočívaly na superpohodlných lehátkách. A protože to byl šmoulí týden, tak se hrály šmoulí hry, vyráběly šmoulí magnetky, malovaly šmoulí trička a na bodovací šmoulí záložku dostávaly za plnění úkolů modrý puntík. Závěrem jsme každému účastníkovi namalovali malého šmoulíka. Počasí nám v tomto týdnu přálo, tak děti využily i beach volejbalové hřiště a svačily ve venkovním areálu. Na závěr campu dostaly parádní šmoulí vysvědčení a vyzkoušely si od nás i malé překvapení.

zobrazit fotogalerii »
PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI

PRÁZDNINOVÝ CAMP MALÍ PRŮZKUMNÍCI

8.8.2018
Camp v posledním červencovém týdnu jsme věnovali pohádkovým postavičkám Tom a Jerry. Děti si mohly vyrobit magnetky, sýrová trička a bodovací sýr s myškou. Pokud děti splnily daný úkol, tak se objevila v sýru dírka. Děti v rámci campu procházejí celým Aquaparkem. Dopoledne navštíví bazénovou část, mohou vyzkoušet jízdu na skluzavkách a toboganech, ve středu chodí do sauny. Odpoledne si hrají v dětském koutku. Celý týden je naplněný soutěžemi, hrami a legrací. Na závěr každého campu dostane Malý průzkumník diplom a malé překvapení.

zobrazit fotogalerii »