Programy - Kondiční program pro seniory
každé ÚTERÝ a ČTVRTEK pro seniory od 60-ti let sleva 35% po celý den.
Cena: | 1,5 hodiny | 137 Kč |
3 hodiny | 195 Kč |
Zvýhodněné vstupné platí do 18:30 hod.
AQUAFITNESS pro seniory :
10.45 - 11.30
Ve spolupráci se specializovaným ortopedem MUDr. Alešem Spáčilem, Ph. D. jsme připravili speciální relaxační a rekondiční pobyt v mokré zóně aquaparku se zaměřením na muskuloskeletární systém nosných kloubů a páteře.
Jedná se o cílené využití vybraných vodních atrakcí pro šetrnou a efektivní masáž celého těla, kterou si může řídit každý jednotlivec dle vlastního uvážení.
Pobyt ve vodní zóně aquaparku je vhodný jak pro aktivní seniory preferující pohybové aktivity tak i pro ty, kteří upřednostňují relaxaci a odpočinek v příjemném a klidném prostředí.
V době od 10.45 do 11.30 si můžete posílit své svaly při cvičení ve vodě AQUAFITNESS, které posiluje svaly a nezatěžuje klouby.
Na závěr programu vám nabízíme příjemné posezení v našich restauračních zařízeních, které nabízejí široký sortiment jídel, dezertů a vynikající kávu.
Program neprobíhá v době prázdnin a svátků
Těšíme se na vaši návštěvu a rádi vám pomůžeme se zlepšením vaší fyzické a psychické kondice.
Denisa Černá
Manažer sportovních aktivit
Mobil: +420 725 309 513
cerna@aqua-olomouc.cz